Soğutma Sistemleri Periyodik Bakım

 

Soğuk oda ekipmanlarınızın ve sistemin verimli çalıştığından emin olmak için her yıl periyodik bakım yaptırmanız büyük önem arz etmektedir. Uzman ekibimiz tarafından yapılmış tam anlamlı bir denetim ile ekipmanlarınızın verimini daha çok arttırmak gerekli rutin bakımlarınızı yapıyor, mevcut olan en iyi test cihazları ile her bir performansı dikkate alıyoruz.
Düzenli bakım, soğutma ekipmanının ömrü boyunca toplam maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olabilir, bu nedenle en kısa zamanda bizimle planladığınızdan emin olun.
Türkiye’de tüm firmalara soğuk oda ve soğuk hava deposu yıllık bakım hizmeti vermekteyiz..

Soğutma Sistemleri – Satış

 

Soğuk gıda zinciri başta olmak üzere bozulmaya müsait birçok ürünün korunmasında Soğuk Oda Sistemleri oldukça etkili olacaktır.
Oluşturulan soğutma cihazları ortam içerisinde bulunan sıcaklık miktarını ayarlamaya ve sabit tutmaya yarar. Böylece korunması gereken ürünlerin sahip olduğu sıcaklık sistemine göre düzenleme yapılarak uzun süre depoda saklanabilmektedir.
Ticaret çok kapsamlı gerçekleştirilen bir koldur. Ticaretin temelinde oluşturulan üretim sonrası ürünler elde edilir. Ancak gıda gibi bozulmaya müsait ürünlerin elde edilmesi ile satışı hemen olmadığı zamanlarda zarar etmemek adına soğuk oda kurulumları sağlanmaktadır. Soğuk Oda sayesinde yapılan düzenlemeler ile gıdalarınız zararsız korunmaktadır.
Zaten ürünlerimiz avrupa standardına uygun üretildiği için arıza yapma olasılığı oldukça düşüktür.
Oluşacak arıza nedenlerini çok iyi etüd ettiğimiz için ona göre sistemlerimizi dizayn ediyoruz.

Soğutma Sistemleri –Aynı Gün Servis

 

Günümüzde chiller soğutma sistemleri endüstriyel alanlarda ve hizmet sektörlerinde kullanılmaktadır. Chiller sistemleri genellikle Hava ve su soğutmalı sistemler olarak fabrika, hastane, AVM, oteller ve üretim tesislerinde tercih edilir. Uzman kadromuz ile ekibimiz,chiller soğutma sistemlerinde karşılaşacağınız tüm sorunlara cevap bulabilmektedir.
Chiller sistemleri servis ekibimiz, tümchiller soğutma sistemi markalarının hava ve su soğutmalı grupları, açık devre su soğutma kulesi, kapalı devre su soğutma kulesi, klima santralleri, fancoil sistemleri ve merkezi sistem soğuk hava deposu arızalarına profesyonel hizmet sunmaktadır.En iyi chilleri en iyi uzmana bırakın.

Telefon
WhatsApp