Klima Bakımı

Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.
Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.
Klima cihazlarınızdan en iyi verimi en az maliyetle alabilmeniz için, Merkez Soğutma Yaşam kalitenizi yükselten Klima ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Teknik Servis

40 Yıllık tecrübesinin yanında genç dinamik ve bilgili teknik servis ekibimiz ileMerkez Soğutma adı altında klimalarınızın tüm teknik servis ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza teknik destek veren firmamız Klima servisi, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Beyaz Eşya, Klima, Kombi ve Doğalgaz servis, proje, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir.

Klima Montajı

Klima montajı önemli bir unsurdur.
Klimalarınızın yanlış yapılan montaj işlemleri birçok problemleri ve rahatsızlıkları da peşinde getirmektedir.
Klimanızın doğru yere monte edilmesi yüksek önem taşımaktadır. Yanlış yere monte edilen cihazınızdan istediğiniz verimi bazen hiç alamazken bazen çok yüksek enerji sarfiyatıyla karşılaşabilirsiniz.

Klima Satış

Türkiye, içinde bulunduğu iklim koşulları gereği dört mevsimi de belirgin olarak yaşayan ülkeler arasındadır. Hal böyle olunca ülkemizin birçok noktasında hem ısınmak hem de yaz sıcaklarında serinlemek amacıyla klima kullanımı her geçen yıl daha da artmaktadır. İlerleyen teknoloji sayesinde enerjiye ulaşımın kolaylaştığı düşünülürse, klima kullanımının ekonomik bir hal aldığı tespiti de yapılabilir. Bu süreçte ekonomik klima tercihleriniz için doğru adres Merkez soğutma.

Telefon
WhatsApp