Merkeztrade’nin Maraş soğutma sistemleri dizayn ve üretim süreçlerinin merkezinde daima müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri ve ihtiyaçları yer almaktadır. Bu talep ya da istekler, Merkeztrade’in başarı dolu geçmişi bulunmaktadır. Bilgi ve birikimi, gelen tecrübeleri ve Ar-Ge süreçleri ile harmanlanarak sorunsuz cihazlara dönüşmektedir.

Kendini ispatlamış ve ülkemizin her bir yanına dağıtılan cihazlarıyla, nitelikten asla taviz vermemektedir. Elemanları kullanılarak imal ettiği cihazların tek amacı; siz müşterilerin bu cihazları kullanmaktan memnuniyet ve güven duymasıdır.Bu amaçla yola çıkan Merkeztrade, Maraş merkez ve ilçelerinde, organize sanayisinde, hastanesinde, otellerinde. endüstriyel ve market soğutma sektörlerine imzasını atmaktadır. Bu başarısını bütün dünyada duyurmak için var gücü ile çalışmaktadır.

Merkeztrade ürünlerinde mükemmelliğe ulaşmak için gerekli olan üretim olanaklarını bünyesinde barındırmaktadır. Soğutma sistemleri içerisinde bulunan kondanser ve evaporatör batarya üretimi. elektrik pano üretimi, kabin dizayn ve işleme gibi seri üretim için gerekli tüm bölümleri bünyesinde barındırmaktadır. Merkeztrade, imalda hızın ve sürekliliğin yanında kalitenin de güvence altına alınması sağlamaktadır.

Maraş Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Merkeztrade kırk yılı aşkın süredisoğutma sistemleri ve chiller sistemleri üzerinde hizmet vermektedir. İlk kurulduğu yıllarda süpermarket ve hipermarketlere taahhüt hizmeti vermektedir. Şu anda sanayi, endüstriyel soğutma ürünleri üreticileri arasında da önemli bir yere sahiptir. Uzman personelleri ile üretimini Konya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir alanda içerisinde kurulu fabrikasında yapmaktadır. Merkeztrade’in fabrika sınırları içerisinde bulunan yönetim binasında endüstriyel soğutma mühendislik hizmetleri hizmeti verilmektedir. Bunun yanında taahhüt hizmetleri de verilmektedir. Ürettiği yeni nesil teknolojik cihazlar ve düşük enerjili sistemler sayesinde zincir marketlere enerji tasarrufu sağlatmaktadır. Bu konuda liderliğini devam ettirmektedir.

Aynı zamanda tüm endüstriyel soğutma firmalarının kabul ettiği son teknoloji ile üretilmektedir. Çevreye dost karbondioksit soğutma ünitelerinin de ülkedeki ilke yakın üreticilerindendir.Taahhüt hizmetlerinin keşif ve projelendirmesini merkez binasında kendi bünyesindeki uzman kadrosuyla yapılmaktadır. Saha uygulamalarını yine kendi bünyesindeki saha kadrosuyla birlikte gerçekleştirmektedir. Kurulumunu kendi yaptığı soğutma sistemlerini ülkenin her bölgesinde anlaşmalı servisleriyle 7/24 servis hizmetlerini de karşılamaktadır. Bugüne kadar ülke genelinde birden çok sektörde kurulumu gerçekleştirmiştir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Telefon
WhatsApp